Muz Sulama Yetiştiriciliği

Muz Sulama Yetiştiriciliği
2 Ekim 2023Yorum Yap
Muz Sulama Yetiştiriciliği

Akıllı Muz Sulama Seralarında birinci sınıf muz üretimi ve rekor verimi elde edin

Seralarda ve açıkta muz üretimini sorunsuz bir şekilde yürütmek, tutarlı verim elde etmeyi gerektirir. Bu da talep edilen miktarda muzu doğru zamanda en kaliteli şekilde üretmek anlamına gelir. Muz üretiminde akıllı sulama, mükemmel tarak ve parmak ölçüsünü elde etmekten her ekimdeki üretkenliğe kadar karınızı en üst seviyeye çıkartmanıza yardımcı olur.

Neden Akıllı Muz Sulama Tercih Etmeliyim?

 • Havanın veriminizi etkilmesine izin vermeyin! 
  Muz seracılığını iklim olarak uygun bölgelerde yapıyor olsanız bile, doğru yapılmayan sulama muz üretiminde risk teşkil edebilir. Akıllı sulama sayesinde muz yetiştiriciliğinde öngörülemeyen faktörleri ve iklim kaynaklı risklerinizi minimuma düşürüp üretim istikrarınızı arttırabilirsiniz.
 • Yetiştirdiğiniz muzlara ihtiyacını verin, kaynaklarınızdan tasarruf edin
  Damla sulama ve mini sprink, su ve besin maddelerinin muzunuzun köklerine en verimli şekilde ulaşmasını sağlayan, ve en iyi şekilde yetişmelerini sağlayan mükemmel bir dağıtım sistemidir.
 • Her dekardan en fazla verimi alın!
  Akıllı sulama ve modern tarım uygulamaları ile muz seralarında dekar başına üretkenliğinizi arttırabilir, aynı zamanda yüksek kaliteli ürünlerinizi pazarınıza sunma olağının tadını çıkarabilirsiniz.
 • Muz Seranızdaki iklimi kontrol edin!
  Sisleme ve serinletme amaçlı sprinklerimiz ile sera nemini tam istediğiniz düzeyde tutarken, iklimi nerede olursanız olun kontrol edin.
 • Akıllı Gübreleme ile Tanışın
 • Her gün tarlalarınıza verdiğiniz her şeyi kontrol etmek ve tüm sezonluk gübrenizi tek seferde kullanmamak birçok fayda sağlar. Bitkinize ihtiyaç duyduğu miktarda gübreyi , ihtiyaç duyduğu zamanda vermeniz veriminizi maksimuma çıkartmanıza ve gübre maliyetlerinizi de düşürmenize olanak sağlar. Bitkilerinize uyguladığınız besinleri damla sulama ile vermeniz, geleneksel yöntemlerle vermenize oranla işçilik ve ekipman maliyetlerinde ciddi bir kazanç sağlar. Ve son olarak, belirsiz hava şartlarından, hastalıklardan, düşen ürün fiyatlarına karşı riskinizi yönetmenize ve kayıplarınızı azaltmanıza olanak sağlar. 
 • Bitkinizi içerden besleyin
 • Gübreleme, miktar ve besin kombinasyonları ile birlikte hassas bir zamanlama oyunudur. Akıllı  gübreleme, ürün geliştirme döngülerinize göre, her bitkinin köklerine doğrudan doğruya su ve besin bileşimi sağlayan en uygun kök bölgesi yönetim aracıdır.
 • Akıllı gübreleme, piyasadaki dalgalanmalar ve iklim değişiklikleri gibi olumsuzluklara yanıt olarak, size talep edilen dozajı değiştirmenize izin vererek gübre yatırımınızı korur. Ve, yağmur desenleriyle küçük ve iyi zamanlanmış dozları koruyarak, sizi liç ve yeraltı suyu kirliliğinden korur.
 • Nerede olursanız olun, daha yüksek verim, daha kaliteli mahsuller, azaltılmış liç, azaltılmış fiyat değişkenliği, yüzey akışı ve gübre yatırımı için daha iyi bir getiri elde etmek için hassas bir gübreleme sistemi kullanabilirsiniz.
admin Websitesi