PCJ Sulama

PCJ Sulama
3 Kasım 2023Yorum Yap
PCJ Sulama

PCJ Sulama Damlatıcılar: Dünyanın En Hassas Damlatıcı Çözümü

PCJ Sulama Seralarınızdaki veya fidanlıklarınızdaki meyveler, sebzeler veya bitkiler için su ve besin dağılımında %100  homojenlik gerektiğinde, kendi kendini temizleyen PCJ damlatıcılar, değerli yatırımlarınız için en yüksek performansı garanti eden, en iyi sera sulama sistemidir.

  • Verimde tutarlılık: Suyun ve besinlerin geniş bir basınç aralığında hassas bir şekilde iletilmesi, mükemmel mahsul standardını ve sürekli olarak yüksek verimi garanti eder.
  • Tıkanma direnci: teknoloji, tutarlı akış hızları ve kusursuz çalışma sağlar.
  • Kolay ölçeklenebilir
  • Maksimum esneklik: Mikro tüpler gerektiğinde damlatıcılara izin verir ve gerekirse birkaç damlama çıkışına ayrılır.
  • Tahliye önleme mekanizması (LCNL ve HCNL modellerinde): Drenaj ve yeniden doldurma etkisini ortadan kaldırır ve fasılalı sulama sırasında verimliliği artırır

Bitkilerinizi Tam Olarak İhtiyaç Duydukları Şekilde Besleyin

Bitkileriniz ideal koşullarda yetiştirildiğinde sizi sağlıklı mahsuller ve yüksek kaliteli verimle ödüllendirecektir. Bitkileri en uygun şekilde beslemek, optimum mahsul sonuçları elde etmek için çok önemlidir. Bu nedenle, fertigasyon (gübreleme+ sulama) tekniğini geliştirdik ve besinler için dağıtım sistemi olarak damlamayı kullandık.

Fertigasyon miktarlar, besin kombinasyonları ve hassas zamanlama ile ilgilidir. Hassas gübreleme, ürün geliştirme döngülerinize göre her bitkinin köklerine doğru su ve besin karışımını doğrudan sağlayan en uygun kök bölgesi yönetim aracıdır.

Hassas gübreleme, örneğin piyasadaki dalgalanmalar ve hava durumu değişikenliği gibi aksiliklere yanıt olarak dozajları talep üzerine değiştirmenize izin vererek gübre yatırımınızı optimize eder.

Topraksız seracılıkta hassasiyet ve homojenlik çok önemlidir. Topraksız substratlar yetersiz tampon kapasitesine sahip oldukları için (substrat ve kap karakterlerine bağlı olarak), su ve besinler bitkilere küçük dozlarda ve çok yüksek hassasiyetle verilmelidir. Bunu yapmak için Netafim’in sektör lideri çok kanallı dozajlama makineleri geliştirilmiştir.

admin Websitesi